Корзина
5 отзывов
Рекомендації по підживленню кукурудзи (2016 рік)
Контакты
ПП «Родоніт»
+38096386-11-24
Олександр Дмитрович
УкраинаКиевЧавдар 1, офис 8
Карта

Рекомендації по підживленню кукурудзи (2016 рік)

Кукурудза - культура, яка дуже сильно вражається стресами різного характеру, як знизити шкодочинні впливи - в цій статті

для тих хто хоче переглянути відеоверсію статті

Кукурудза

Основне внесення препаратів в фазу 3-5  листків. Альбіт – 40 мл/га Лігногумат  БМ – 0,75 л/га, разом з гербіцидами та фосфорною підкормкою (критична фаза підживлення фосфором для розвитку кореневої системи (це не відміняє внесення фосфорного добрива при посіві). Для підживлення фосфором рекомендуємо у баковій суміші з Альбітом та Лігногуматом використати 1 кг/га монофосфату калію.

 Альбіт знижує «строкатість» по висоті і забарвленню рослин кукурудзи, тобто нівелює гербіцидний стрес, який часто в наших умовах є наслідком нерівномірної обробки гербіцидами.

 Найбільше кукурудза  відкликається на підживлення в фазу 5-7 листків, тому разом з карбамідом (до 8 кг/га) та  цинковим добривом(краще сульфатна форма) рекомендується внесення Лігногумату БМ 0,75 л/га. Дуже важливо в цей час  внести цинк, особливо при надмірному внесенні фосфорних добрив.

 Кукурудза – культура, яка дуже вражається як стресами хімічного плану так і температурними – при зниженні температури знижується вбирання фосфору з грунту і пригнічуються енергетичні процеси, а  повітряна посуха взагалі може знищити рослини. Тому рекомендується в «фазу султана»  разом  з калієвими добривами вносити Лігногумат і Альбіт, які  допоможуть як нівелювати температурні стреси так і акумулювати вологу в середині листа. Альбіт також імунізує від більшості хвороб.

facebook twitter
Предыдущие статьи